Du är här:Start > Kontakt > Kontaktpersoner > Trysil

Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator & Administratör

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor med inriktning unga vuxna

karolina@soderhojdskyrkan.se

Elsa Cronhjort Ungdomsledare

elsa@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Trysil

Varmt välkommen med på Trysil, Impacts skidläger som anordnas tillsammans med ungdomsgruppen i Korskyrkan,Västerås vecka 9 2020.

Vi ser fram emot ett fartfullt läger med härliga andakter, fantastisk gemenskap, roliga aktiviteter och strålande skidåkning. Bjud med en vän och häng med på vårens bästa läger!

Se bifogat infoblad.

Anmäl dig här

Vid frågor kontakta Simon Olsson:simon@soderhojdskyrkan.se, 0704545171

Simon Ohlsson

simon@soderhojdskyrkan.se

Mer under Ungdom