Du är här:Start > Kontakt > Kontaktpersoner > Läger

Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Elin Nyström Administratör

elin@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator

jordana@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Läger

Flera gånger under året anordnas övernattningar och läger för barn 8-13 år. Ett antal större läger anordnas i samarbete med KSM-ung.

Läs mer på www.hjalmargarden.se

För mer information kontakta shk-ung@soderhojdskyrkan.se

Mer under Barn och familj