Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Elin Nyström Administratör

elin@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor

karolina@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

INKhäng

1 gång i månaden träffas barn i åk 5-7 efter gudstjänsten i kyrkan och åker iväg på en utvald aktivitet för att få lära känna varandra mer och hitta på något kul tillsammans. För mer info kontakta shk-ung@soderhojdskyrkan.se.

Mer under Barn och familj