Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator & Administratör

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor

karolina@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Fredagshäng

Fredagshäng är för alla barn som går i åk 2-6. Vi träffas hemma hos några familjer under hösten för mat, lek och häng på kvällen. För mer info kontakta shk-ung@soderhojdskyrkan.se

Mer under Barn och familj