Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator & Administratör

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor

karolina@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Församlingsintro

Församlingsintro är för dig som funderar på att bli medlem i Söderhöjdskyrkan eller bara är nyfiken på församlingen.

Vi möts en söndagseftermiddag eller en kväll, äter tillsammans och samtalar om församlingens bakgrund, tro och funktion.

För mer information kontakta pastor Erik Hjelmfors

Anmäl dig till församlingsintro på info@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors

Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se