Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Elin Nyström Administratör

elin@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor

karolina@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Föräldrakurs ABC - Alla Barn i Centrum

I samarbete med Stockholm stad anordnas en föräldrakurs där man tillsammans med andra ges möjlighet att diskutera föräldraskap utifrån ett material baserat på fyra teman. Nästa kurs planeras att hållas hösten 2018.

För mer information kontakta Carolina Bergander på carolina.bergander@gmail.com

Relaterad information

Mer under Barn och familj