Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Jordana Surell Barn- och familjekoordinator & Administratör

jordana@soderhojdskyrkan.se

Karolina Bergenwall Pastor

karolina@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Mia König 

mia@konig.nu

Bön i Söderhöjd

Vi samlas och ber för vår kyrka och för människor i Stockholm. Vi träffas på söndagar kl. 10.15 i soffrummet.