Du är här:Start > Kontakt > Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Personal

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se

Helena Vanderlei de Carvalho Portugistalande gruppens pastor

helena@soderhojdskyrkan.se

Elin Nyström Administratör

elin@soderhojdskyrkan.se

Församlingsledningen

Simon Axlycke Ordförande

simon@soderhojdskyrkan.se

Johanna Pettersson Vice ordförande

johannape@swipnet.se

Julia Forssmed 

forssmed@hotmail.com

Ludvig Bergander 

ludvig.bergander@gmail.com

Kjell Söderblom Pastor

kjell@soderhojdskyrkan.se

Simon Hedblad 

simon_hedblad@hotmail.com

Erik Hjelmfors Pastor

erik@soderhojdskyrkan.se